Jesteś na:   Start » Katalog » Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i okolicznościowych. Przygotowujemy słodkości na Państwa stoły, które możecie zamawiać również poprzez niniejszy sklep internetowy. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT*.

Odbiór osobisty tortów i ciasteczek okolicznościowych.
Jeżeli Wasze zamówienie jest mniejsze niż 40 zł lub znajdujecie się w pobliżu naszej siedziby, możecie skorzystać z odbioru osobistego w Centrum Katowic . Zobacz stronę kontakt aby zobaczyć nasze dane.

Obszar dostaw tortów i ciasteczek.
Podstawowe miasta: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siemianowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Ruda Śl., Siemianowice Śl., Bytom, Radzionków, Tychy.

Aby skorzystać z bezpośredniej dostawy, na Wasz adres domowy lub też na adres przyjęcia, wymagane jest minimalne zamówienie w kwocie 40 zł.

Koszt dostawy tortów i ciasteczek.
Wszystkie zamówienia powyżej 40 zł są dowożone naszym transportem firmowym.
Koszt bezpośredniej dostawy wynosi 18 zł w obszarze dostaw.

Dostawa GRATIS
Wszystkie zakupy powyżej 260 zł upoważniają Państwa do skorzystania z DARMOWEGO TRANSPORTU bezpośredniego w obszarze dostaw. Koszt dowozu zamówienia nie będzie wtedy doliczany do rachunku końcowego.

Inne formy dostawy zamówienia
Inne formy, godziny oraz dodatkowe usługi dostarczenia przesyłki możliwe są po indywidualnym ustaleniu z Zamawiającym. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Z każdym Klientem znajdziemy wspólny język, bo cenimy sobie Wasze przywiązanie do naszej Cukierni.

Dalej
Copyright © 2003 osCommerce
Powered by osCommerce