początek strony
Koszyk (0)
Cukiernia > Dostawa

Dostawa

Obszar dostawy

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i okolicznościowych. Przygotowujemy słodkości na Państwa stoły, które możecie zamawiać również poprzez niniejszy sklep internetowy. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT przy zamówieniach powyżej 320 zl w obszarze naszych dostaw..

 

Odbiór osobisty tortów i ciasteczek okolicznościowych.

Jeżeli Wasze zamówienie jest mniejsze niż 40 zł lub znajdujecie się w pobliżu naszej siedziby, możecie skorzystać z odbioru osobistego w Katowicach- Szopienicach . Zobacz stronę kontakt aby zobaczyć nasze dane.

 

Obszar dostaw tortów i ciasteczek.

Podstawowe miasta: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siemianowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Ruda Śl., Siemianowice Śl., Tychy.

Aby skorzystać z bezpośredniej dostawy, na Wasz adres domowy lub też na adres przyjęcia, wymagane jest minimalne zamówienie w kwocie 40 zł.

 

Koszt dostawy tortów i ciasteczek.

Wszystkie zamówienia powyżej 40 zł mogą byc dowiezione naszym transportem firmowym w obszarz dostaw
Koszt bezpośredniej dostawy wynosi 22 zł w obszarze dostaw.

 

Dostawa GRATIS

Wszystkie zakupy powyżej 320 zł upoważniają Państwa do skorzystania z DARMOWEGO TRANSPORTU bezpośredniego w obszarze dostaw. Koszt dowozu zamówienia nie będzie wtedy doliczany do rachunku końcowego.

 

Inne formy dostawy zamówienia

Inne formy, godziny oraz dodatkowe usługi dostarczenia przesyłki możliwe są po indywidualnym ustaleniu z Zamawiającym. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Z każdym Klientem znajdziemy wspólny język, bo cenimy sobie Wasze przywiązanie do naszej Cukierni.

 

 

 

 

 

logowanie

zamknij