początek strony
Koszyk ( 0)
Cukiernia > O cukierni

O cukierni

Działamy już ponad 50 lat na terenie Śląska i Zagłębia tworząc wspaniałe torty, ciasta i ciasteczka bankietowe w oparciu o sprawdzone i oryginalne receptury. Po tylu latach możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy artystami - jubilerami słodyczy. Dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach smak i ozdoby naszych produktów. Zarówno smak jak i kompozycja naszych produktów są niepowtarzalne oraz łatwo rozpoznawalne, co bardzo nas cieszy a jednocześnie zobowiązuje.

 

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych. Wypiekamy także torty firmowe z logo oraz torty giganty do  10 000 porcji.  Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT w obszarze naszych dostawprzy zamówieniu powyżej 450 zł .Dogodna lokalizacja, w centrum największego skupiska ludności w Polsce, pozwala nam rozwijać się bardzo dynamicznie, a jednocześnie obserwować trendy, modę i dostosowywać się do niej. Nie zapominamy jednak o niezbędnych elementach wspaniałego tortu takich jak tradycja, jakość i bezpieczeństwo sanitarne.

 

Coraz większą grupę stałych Klientów stanowią Restauracje i Hotele. Ich zaufanie jest dla nas bardzo cenne. Wybierając cukiernię Ania, do obsługi organizowanych przyjęć okolicznościowych, poświadczają najwyższą jakość naszych tortów i ciast.

 

Naszym firmowym produktem są wspaniałe torty, które komponujemy do 9 pięter w różnych technikach dekoracji. Dodajemy do nich kompozycje kwiatowe, figurki, perełki, ... . Wypiekamy również ciasta, ciastka i ciasteczka bankietowe, które odpowiednio kroimy i dekorujemy. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo sanitarne.

 

Realizujemy również bardzo nietypowe zamówienia Klientów,dostosowując się do ich indywidualnych upodobań, pod względem kształtu jak i smaku naszych wyrobów. Wśród naszych wypieków możecie Państwo znaleźć kaktusa, fotel, książkę, samochód i wiele innych (wśród nich są też te, przeznaczone dla osób dorosłych).

 

Zapraszamy do galerii tortów weselnych, okolicznościowych oraz dla dzieci.

Wyślij zapytanie do Cukierni Ania

Poznaj też inne informacje o sklepie internetowym Cukierni:

logowanie

zamknij